Září 2007Smoula- rapec

22. září 2007 v 20:26 | mischel |  Písničky všeho druhu

Rihanna- umbrela

22. září 2007 v 20:24 | Mischele |  Písničky všeho druhu


Beyonce životopis

6. září 2007 v 20:31 | miischele |  Beyonce
Datum narození:04.09.1981
Místo narození:Houston, Texas, USA
Znamení:Panna
Beyoncé Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem. Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records. Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die". Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williamsovou a Farrah Franklinovou. Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklinová po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec teda skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný s předchozím a stalo se celosvětově multi-platinové. Beyoncé také začíná svou hereckou kariéru nejprve v televizním filmu "Carmen: A Hip Hopera" a následně ve filmové komedii Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember". V roce 2003 si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu "The Fighting Temptations", kde hlavní mužskou roli ztvárnil Cuba Gooding Jr..


Jojo

6. září 2007 v 20:25 | miischele |  Jojo

Jojo


Celé jméno: Joanna Noelle Levesque
Přezdívka: JoJo
Místo narození: Foxboro, MA
Narození: 20.12.1990
Žije: v New Jersey
Sourozenci: žádní
Oblíbené jidlo: McDonald
Oblíbená muzika: Aretha Franklin, Etta James, Ella Fitzgerald.
Ve volném čase: dělá úkoly :) nakupuje, kamarádi
Zajímavost: Začala zpívat ve 2 letech. Má psa jménem Sugerpie.
Oblíbená strava: McDonald,cola a jablkový koláč
Dostává kapesné?
Ano - slušnou částku. Obvykle hodně utrácí za boty ale někdy si šetří peníze pro šperky. To je stále její sen - mít diamantový náhrdelník a nedávno si jeden koupila.
ŽIVOTOPIS:
Joanna Noelle Levesque jako JoJo. Dívka,která zpíva,píše písničky a chystá se do filmu. Je jí 14 let a narodila se v Foxboru. Vydala první album JoJo. *Mladičká zpěvačka JoJo nám svým prvním albem dokazuje, že má R&B cítění opravdu v krvi. Jeden z nejočekávanějších debutů letošního podzimu! Velkým hitem z alba je i u nás z rádií známá skladba "Leave (Get Out)".* Cd má 14 skvelých skladeb. Její matka, kostelní sólista a trénovaný hudební divadelní umělec.Když její matka cvicila zpev,JoJo poslouchala a ucila se. Ona napodobila neuvěřitelný rozsah stejně jako její matka.
Fotešky:
Wallpaper
Ještě jeden....
Copak asi dělá?
=)
Fakt jí je 14???
Hmm...
ŽIVOTOPIS 2
Joanna Noelle Levasque alias JoJo se narodila v Bostonu teprve před patnácti lety. Na svůj věk už toho stihla poměrně dost. Ještě předtím než se stala slavnou, vystoupila v show Billa Cosbyho, do své talk show si ji pozvala i slavná Oprah. Hlavní pro ni ale byla účast v pořadu "America's Most Talented Kids", kde si jí všiml producent Vincent Herbert, který s ní začal zanedlouho natáčet její debutové album. Ze vzhledově průměrné Američanky se rázem stala velmi sexy slečna, která už dokonce musí čelit nařknutí, že na svůj věk se obléká až příliš vyzývavě.
Úchvatným hlasovým projevem začíná, ale bohužel i končí to nejlepší, co na tomto CD najdeme. Zbytek jsou klasické R&B písničky tak, jak je známe od jiných interpretů. Co rozhodně potěší, je fakt, že sama zpěvačka se autorsky přičinila ve třech skladbách. Píseň "Keep On Keepin' On" dokonce napsala zcela sama. Tento skutek lze určitě brát jako velký bod k dobru a já věřím, že jde zároveň i o předzvěst, že do budoucna JoJo nehodlá pouze zpívat, ale své písničky si i psát. Ale fakt, že se JoJo pod většinou skladeb nepodepsala, nemění nic na tom, že jde o písničky většinou pěkné, v některých případech dokonce hodně dobré. Za všechny bych jmenovala například první singl "Leave (Get Out)", stejně tak druhý "Baby It's You", který se na albu bohužel nachází ve verzi bez rapu Bow Wowa. Jeho účinkováním na singlové verzi této skladby se JoJo zároveň splnil jeden z jejích profesionálních snů. Příjemná je i "Breezy" či závěrečná "Back And Forth". Písně nejsou příliš výrazné, ale rohodně ne špatné.
Myslím si, žeje JoJo na svůj věk pěvecky poměrně vyspělá. Má dobrý hlas, a tak můžeme jen, jak bude znít za pár let. Otázkou je, zda-li se jí podaří udržet se na hudební scéně.

Hillary Duff

6. září 2007 v 20:21 | Miška |  Hillary Duff
Profese herečka, zpěvačka Datum narození: 28.09.1987 Místo narození: Houston, USA Znamení: Váhy

Fanklub Hilary Duff: Pořadí fanklubu: 1 další >(491 fanoušků) ashleys vea007 kkatty95 sandy.d megyket sarca-vog. Další fanoušci > Chci se stát fanouškem


Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadeth Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestro Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Haylií Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Natočila film "War, INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu, vydala album Dignity s veleúspěšnými singly Play With Fire, With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Dále její poslední novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, které obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Didlinka

4. září 2007 v 19:02 | Mischelin |  Me to you

Tweety 2

4. září 2007 v 18:47 | Miška |  Tweety

Text písně- Spomal, Peha

3. září 2007 v 15:53 | misicka |  Texty

Spomal

Za niečím krásnym
tak rýchlo ako sa dá
do tvojich básni
márne rým hľadám

Za niečím zvláštnym
do záhrad kde nie je kríž
kam sa to blázniš
nestíham s tebou ísť

Spomaľ máš privysokú rýchlosť
vnímam ju len šiestym zmyslom
máaaam závrat
náhlim sa po tvojom boku
a mám už dosť zbytočných pokúť
máaaam sa báť?

Za niečím stálym
tak rýchlo ako to dá
sa všetko máli
aj napriek výhodám

Za niečím bájnym
do záhrad kde nie je kríž
kam sa to blázniš
nestíham s tebou ísť

Spomaľ máš privysokú rýchlosť
vnímam ju len šiestym zmyslom
máaaam závrat
náhlim sa po tvojom boku
a mám už dosť zbytočných pokúť
máaaam sa báť?

Spomaľ máš privysokú rýchlosť
vnímam ju len šiestym zmyslom
máaaam závrat
náhlim sa po tvojom boku
a mám už dosť zbytočných pokúť
máaaam sa báť?

Peha- Spomal

3. září 2007 v 15:50 | Miška |  Písničky všeho druhu

Text písně- Irreplaceable

3. září 2007 v 15:47 | misicka |  Texty

Irreplaceable

To the left
To the left
To the left
To the left
Mmmm to the left
Everything you own in the box to the left
In the closet, thats my stuff
Yes, if I bought it, then please don't touch (don't touch)
And keep talking that mess, thats fine
Could you walk and talk, at the same time?
And its my name thats on that jag
So go move your bags, let me call you a cab
Standing in the front yard, telling me
How I'm such a fool, talking 'bout
How I'll never ever find a man like you
You got me twisted
You must not know 'bout me
You must not know 'bout me
I could have another you in a minute
Matter fact, he'll be here in a minute (baby)
You must not know 'bout me
You must not know 'bout me
I can have another you by tomorrow
So don't you ever for a second get to thinkin'
You're irreplaceable
So go ahead and get gone
Call up that chick, and see if shes home
Oops I bet you thought, that I didn't know
What did you think
I was putting you out for?
Because you was untrue
Rolling her around in the car that I bought you
Baby, drop them keys
Hurry up, before your taxi leaves
Standing in the front yard, telling me
How I'm such a fool, talking 'bout
How I'll never ever find a man like you
You got me twisted
You must not know 'bout me
You must not know 'bout me
I could have another you in a minute
Matter fact, he'll be here in a minute (baby)
You must not know 'bout me
You must not know 'bout me
I'll have another you by tomorrow
So don't you ever for a second get to thinkin'
You're irreplaceable
So since I'm not your everything
How about I'll be nothing? nothing at all to you (nothing, nothing)
Baby i won't shed a tear for you (I won't shed a tear for you)
I won't lose a wink of sleep (a wink of sleep)
Cause the truth of the matter is (truth is)
Replacing you is so easy
To the left to the left
To the left to the left
Mmmmm
To the left to the left
Everything you own in the box to left
To the left to the left
Don't you ever for a second get to thinking
You're irreplaceable
You must not know 'bout me
You must not know 'bout me
I could have another you in a minute
Matter fact, he'll be here in a minute (baby)
You must not know 'bout me
You must not know 'bout me
I can have another you by tomorrow
So don't you ever for a second get to thinkin' (baby! hey yea)
You must not know 'bout me
You must not know 'bout me
I could have another you in a minute
Matter fact, he'll be here in a minute (baby)
You can pack all your bags we're finished
Cause you made your bed now lay in it
I could have another you by tomorrow
Don't you ever for a second get to thinkin'
You're irreplaceable

Text písně- Bring Me to Life, Evanescence

3. září 2007 v 15:43 | Mischelin |  Texty

Bring Me to Life

how can you see into my eyes like open doors
leading you down into my core
where I've become so numb without a soul my spirit sleeping somewhere cold
until you find it there and lead it back home
(Wake me up)
Wake me up inside
(I can't wake up)
Wake me up inside
(Save me)
call my name and save me from the dark
(Wake me up)
bid my blood to run
(I can't wake up)
before I come undone
(Save me)
save me from the nothing I've become
now that I know what I'm without
you can't just leave me
breathe into me and make me real
bring me to life
(Wake me up)
Wake me up inside
(I can't wake up)
Wake me up inside
(Save me)
call my name and save me from the dark
(Wake me up)
bid my blood to run
(I can't wake up)
before I come undone
(Save me)
save me from the nothing I've become
Bring me to life
(I've been living a lie, there's nothing inside)
Bring me to life
frozen inside without your touch without your love darling only you are the life among the dead
all this time I can't believe I couldn't see
kept in the dark but you were there in front of me
I've been sleeping a thousand years it seems
got to open my eyes to everything
without a thought without a voice without a soul
don't let me die here
there must be something more
bring me to life
(Wake me up)
Wake me up inside
(I can't wake up)
Wake me up inside
(Save me)
call my name and save me from the dark
(Wake me up)
bid my blood to run
(I can't wake up)
before I come undone
(Save me)
save me from the nothing I've become
(Bring me to life)
I've been living a lie, there's nothing inside
(Bring me to life)

Text písně- All good things

3. září 2007 v 15:39 | Mischele |  Texty

All Good Things

Honestly what will become of me
don't like reality
It's way too clear to me
But really life is daily
We are what we don't see
Missed everything daydreaming
Flames to dust
Lovers to friends
Why do all good things come to an end
Flames to dust
Lovers to friends
Why do all good things come to an end
come to an end come to an
Why do all good things come to end?
come to an end come to an
Why do all good things come to an end?
Traveling I only stop at exits
Wondering if I'll stay
Young and restless
Living this way I stress less
I want to pull away when the dream dies
The pain sets in and I don't cry
I only feel gravity and I wonder why
Flames to dust
Lovers to friends
Why do all good things come to an end
Flames to dust
Lovers to friends
Why do all good things come to an end
come to an end come to an
Why do all good things come to end?
come to an end come to an
Why do all good things come to an end?
Well the dogs were whistling a new tune
Barking at the new moon
Hoping it would come soon so that they could
Dogs were whistling a new tune
Barking at the new moon
Hoping it would come soon so that they could
Die die die die die
Flames to dust
Lovers to friends
Why do all good things come to an end
Flames to dust
Lovers to friends
Why do all good things come to an end
come to an end come to an
Why do all good things come to end?
come to an end come to an
Why do all good things come to an end?
Well the dogs were barking at a new moon
Whistling a new tune
Hoping it would come soon
And the sun was wondering if it should stay away for a day til the feeling went away
And the sky was falling on the clouds were dropping and
the rain forgot how to bring salvation
the dogs were barking at the new moon
Whistling a new tune
Hoping it would come soon so that they could die

Text písně- Say it right, Nelly Furtado

3. září 2007 v 15:37 | Miška |  Texty

Say It Right

In the day
In the night
Say it right
Say it all
You either got it
Or you don't
You either stand or you fall
When your will is broken
When it slips from your hand
When there's no time for joking
There's a hole in the plan
Oh you don't mean nothing at all to me
No you don't mean nothing at all to me
Do you got what it takes to set me free
Oh you could mean everything to me
I can't say that I'm not lost and at fault
I can't say that I don't love the light and the dark
I can't say that I don't know that I am alive
And all of what I feel I could show
You tonite you tonite
From my hands I could give you
Something that I made
From my mouth I could sing you another brick that I laid
From my body I could show you a place God knows
You should know the space is holy
Do you really want to go?

Text písně- Burlaci

3. září 2007 v 15:33 | mischel |  Texty

Burlaci

Konopný lana tak ty už něco vydrží
zkaženej dech a čtyry deci pod kůží
nebe rudý břízy brzo pokvetou
a chlapy z nudy baví se ruskou ruletou
Když svoje lodě proti proudu táhnou
navzdory všem kamenům
proč jenom touhy po čase vadnou
Otroci řeky prach a špína tvrdá zem
jediná výhra je tanec smrti s medvědem
a tak si žijou ze dne na den tisíc let
Burlaci pijou jak bylo by to naposled
Když svoje lodě proti proudu táhnou
navzdory všem kamenům
proč jenom touhy po čase vadnou
Otoč se a podívej…
Refrén:
Nebe je temný a mnohem níž
jen vlků dávnej chorál z hor
a já tu marně hledám skrýš
když cesta rovná se nám ztrácí
lidi jsou andělé a nebo draci
a každej dobrej skutek sílu vrací
no tak jen otoč se a podívej
na lodě za tebou
Není to lehký ve světě lží a polopravd
na břehu řeky harmonika začla hrát
a toho léta vítr stopy zahladil
jsme jako oni už nezbejvá nám tolik sil
Když svoje lodě proti proudu táhnem
navzdory všem kamenům
jednou si každej až na dno sáhne
Refrén
Tak se mi zdá…
Refrén:
Nebe je temný a mnohem níž
jen vlků dávnej chorál z hor
a já tu marně hledám skrýš
když cesta rovná se nám ztrácí
lidi jsou andělé a nebo draci
a každej dobrej skutek sílu vrací
no tak jen otoč se a podívej
na lodě za tebou
Tak se mi zdá…
Refrén:
Nebe je temný a mnohem níž
jen vlků dávnej chorál z hor
a já tu marně hledám skrýš
když cesta rovná se nám ztrácí / Tak se mi zdá
lidi jsou andělé a nebo draci
a každej dobrej skutek sílu vrací / Tak se mi zdá
no tak jen otoč se a podívej
na lodě za tebou


Návštěvní kniha

3. září 2007 v 15:17 | miischele |  Návštěvní kniha
Ahojík lidičky!!
Tady máte návštěvní knihu dole do komentářů se podepište a napište mi svojí přezdívku!!!
Př.: Marek Novák, Mareček
DĚKUJU MOCINKY ZA NÁVŠTĚVU PAPA A VRAŤTE SE NĚKDY!!!