Jojo

6. září 2007 v 20:25 | miischele |  Jojo

Jojo


Celé jméno: Joanna Noelle Levesque
Přezdívka: JoJo
Místo narození: Foxboro, MA
Narození: 20.12.1990
Žije: v New Jersey
Sourozenci: žádní
Oblíbené jidlo: McDonald
Oblíbená muzika: Aretha Franklin, Etta James, Ella Fitzgerald.
Ve volném čase: dělá úkoly :) nakupuje, kamarádi
Zajímavost: Začala zpívat ve 2 letech. Má psa jménem Sugerpie.
Oblíbená strava: McDonald,cola a jablkový koláč
Dostává kapesné?
Ano - slušnou částku. Obvykle hodně utrácí za boty ale někdy si šetří peníze pro šperky. To je stále její sen - mít diamantový náhrdelník a nedávno si jeden koupila.
ŽIVOTOPIS:
Joanna Noelle Levesque jako JoJo. Dívka,která zpíva,píše písničky a chystá se do filmu. Je jí 14 let a narodila se v Foxboru. Vydala první album JoJo. *Mladičká zpěvačka JoJo nám svým prvním albem dokazuje, že má R&B cítění opravdu v krvi. Jeden z nejočekávanějších debutů letošního podzimu! Velkým hitem z alba je i u nás z rádií známá skladba "Leave (Get Out)".* Cd má 14 skvelých skladeb. Její matka, kostelní sólista a trénovaný hudební divadelní umělec.Když její matka cvicila zpev,JoJo poslouchala a ucila se. Ona napodobila neuvěřitelný rozsah stejně jako její matka.
Fotešky:
Wallpaper
Ještě jeden....
Copak asi dělá?
=)
Fakt jí je 14???
Hmm...
ŽIVOTOPIS 2
Joanna Noelle Levasque alias JoJo se narodila v Bostonu teprve před patnácti lety. Na svůj věk už toho stihla poměrně dost. Ještě předtím než se stala slavnou, vystoupila v show Billa Cosbyho, do své talk show si ji pozvala i slavná Oprah. Hlavní pro ni ale byla účast v pořadu "America's Most Talented Kids", kde si jí všiml producent Vincent Herbert, který s ní začal zanedlouho natáčet její debutové album. Ze vzhledově průměrné Američanky se rázem stala velmi sexy slečna, která už dokonce musí čelit nařknutí, že na svůj věk se obléká až příliš vyzývavě.
Úchvatným hlasovým projevem začíná, ale bohužel i končí to nejlepší, co na tomto CD najdeme. Zbytek jsou klasické R&B písničky tak, jak je známe od jiných interpretů. Co rozhodně potěší, je fakt, že sama zpěvačka se autorsky přičinila ve třech skladbách. Píseň "Keep On Keepin' On" dokonce napsala zcela sama. Tento skutek lze určitě brát jako velký bod k dobru a já věřím, že jde zároveň i o předzvěst, že do budoucna JoJo nehodlá pouze zpívat, ale své písničky si i psát. Ale fakt, že se JoJo pod většinou skladeb nepodepsala, nemění nic na tom, že jde o písničky většinou pěkné, v některých případech dokonce hodně dobré. Za všechny bych jmenovala například první singl "Leave (Get Out)", stejně tak druhý "Baby It's You", který se na albu bohužel nachází ve verzi bez rapu Bow Wowa. Jeho účinkováním na singlové verzi této skladby se JoJo zároveň splnil jeden z jejích profesionálních snů. Příjemná je i "Breezy" či závěrečná "Back And Forth". Písně nejsou příliš výrazné, ale rohodně ne špatné.
Myslím si, žeje JoJo na svůj věk pěvecky poměrně vyspělá. Má dobrý hlas, a tak můžeme jen, jak bude znít za pár let. Otázkou je, zda-li se jí podaří udržet se na hudební scéně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama